Restobar Parkowa 13 - o nas


Wyjątkowe smaki i wyjątkowy design


Być może słowo „restobar” w pierwszej chwili niewiele Ci mówi. Dlatego opowieść o naszej restauracji zaczniemy od wyjaśnienia jego znaczenia. Koncept RESTOBAR zakłada połączenie klasycznej Restauracji z tradycyjnym Barem. Dzięki niemu otrzymujemy propozycję, która zaspokaja różnorodne potrzeby klientów.

Bar działa od poniedziałku do piątku i serwuje obiady idealne dla każdego, kto nie ma czasu, ochoty lub możliwości przygotowania wartościowego posiłku w ciągu pracowitego dnia. Natomiast Restauracja z drink-barem działa przez 7 dni w tygodniu serwując wyjątkowe dania w unikalnych wnętrzach.

Tak więc zależnie od dnia tygodnia, pory, ilości wolnego czasu i aktualnych potrzeb możesz skorzystać z tej części naszego lokalu, która jest w danej chwili bardziej odpowiednia. Całość uzupełnia nasza wyjątkowa pizza oraz oferta jedzenia na telefon.

Wygodniej już się naprawdę nie da!
Parkowa 13 Restobar powstało z inicjatywy stworzenia wyjątkowego miejsca na kulinarnej mapie Szczecina. Menu, które z powodzeniem łączy w sobie unikalne smaki pochodzące z całego świata, wykorzystuje najwyższej jakości świeże produkty pochodzące od sprawdzonych dostawców, ponieważ Parkowa 13 wyznaje zasadę, że bez nich nie ma mowy o smacznej kuchni bogatej w wartościowe składniki odżywcze i witaminy.

Zadbaliśmy również o unikalny wystrój Restobaru Parkowa 13. Nawiązuje on, do najlepszych współczesnych trendów w zakresie designu, dzięki czemu wnętrza są wysmakowane, a jednocześnie niebanalne.

Odwiedzający nas goście doceniają kunszt kulinarny serwowanych dań, fantazję kucharzy oraz niespotykany wystrój naszego lokalu. To wszystko sprawia, że często nie poprzestają na jednej wizycie. Ich zaufanie to dla nas największe wyróżnienie i motywacja do dalszego doskonalenia.
SZCZECIN

Jesteśmy do Waszej dyspozycji każdego dnia.